Strona główna

Elektroniczne archiwum dokumentów

Wykorzystaj potencjał wsparcia informatycznego. Elektroniczny obieg dokumentów, ich przechowywanie i archiwizowanie, pomoże Ci zoptymalizować procesy biznesowe. Wzrośnie także efektywność oraz wydajność pracy Twoich pracowników. Elektroniczne archiwum dokumentów doceniło już wielu przedsiębiorców w całej Polsce. Program obsługuje zarówno zdigitalizowane dokumenty papierowe, jak i pliki elektroniczne. Warto podkreślić, że wszelkie dokumenty procesowane w systemie OneClick automatycznie trafiają do wbudowanego elektronicznego archiwum dokumentów, do którego mają dostęp autoryzowani użytkownicy, niezależnie od swojej lokalizacji.

Bezpieczeństwo przechowywania

Pogram OneClick jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą ograniczyć ryzyko utraty dokumentów, które wynikają z ich tradycyjnego obiegu. Papierowa dokumentacja może nie tylko łatwo zaginąć czy ulec zniszczeniu, ale jej wieloetapowe zatwierdzanie i weryfikacja wymaga wiele czasu. Dzięki naszemu systemowi przechowywanie i archiwizowanie dokumentów jest bezpieczne, niezwykle łatwe i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. W celu zwiększenia bezpieczeństwa dokumentów system OneClick umożliwia nadawanie uprawnień do ich odczytu poszczególnym użytkownikom. Z programem OneClick zyskujesz możliwość odpowiedniego zabezpieczenia dokumentów i wyeliminowania ewentualnych błędów.

Proponowane przez nas optymalne rozwiązania dla biznesu w każdej chwili możesz przetestować zupełnie za darmo. Zamów bezpłatną wersję demonstracyjną programu i wypróbuj jego funkcje związane z elektronicznym archiwum dokumentów. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Przechowywanie i archiwizowanie dokumentów nigdy nie było tak proste! OneClik – Twoje elektroniczne archiwum dokumentów!