Strona główna

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie

Obieg dokumentów w firmie warunkuje jakość procesów biznesowych. Aby stał się on sprawny oraz maksymalnie skuteczny, warto sięgnąć po odpowiednie rozwiązania, które umożliwią umożliwią optymalizację procesów biznesowych. System OneClick został stworzony z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy pragną usprawnić oraz w pełni kontrolować pracę swojej firmy.

W obecnych czasach, zarządzanie przedsiębiorstwem coraz częściej wymaga informatycznego wsparcia. Elektroniczny obieg dokumentów w firmie cieszy się popularnością wśród wielu właścicieli biznesu, którzy są zwolennikami nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań z zakresu informatyki.

OneClick to system obiegu dokumentów, który pozwoli na optymalną organizację pracy w firmie. Usprawnia on procesy biznesowe charakterystyczne dla profilu działalności danego przedsiębiorstwa.

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie jeszcze nigdy nie był tak prosty

  • Rejestruj i akceptuj faktury. Usprawnij obieg dokumentów księgowych – faktur, korekt, rachunków. Efektywne zarządzanie dokumentami kosztowymi pozwoli Ci zaoszczędzić czas, jaki trzeba by było poświęcić na tradycyjne rejestrowanie, zatwierdzanie i weryfikowanie faktur kosztowych.
  • Prowadź korespondencję. Elektroniczna kancelaria to moduł umożliwiający skuteczne zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą. Rejestracja korespondencji, jej wysyłanie i potwierdzenie odebrania staną się procesami niezwykle sprawnymi i będą zajmować o wiele mniej czasu.
  • Składaj zapotrzebowania. Zarządzaj kosztami oraz strukturą zakupów. Miej nad nimi pełną kontrolę. Obniż koszt firmowych zakupów, przyspiesz proces składania zamówień, zapanuj nad planowanymi wydatkami na potrzebne wyposażenie.
  • Zaplanuj urlop. Popraw szybkość obiegu wniosków urlopowych. System OneClick został wyposażony w moduł umożliwiający ewidencję liczby już wykorzystanych i jeszcze dostępnych dni urlopowych. Błyskawiczna rejestracja wniosku i szybka akceptacja przełożonego czy działu kadr to tylko jedne z wielu funkcji tego systemu.

Poznaj pełną charakterystykę systemu OneClick. Przejrzyj specyfikację poszczególnych procesów biznesowych, które dzięki naszym rozwiązaniom będą przebiegać sprawniej, szybciej i efektywniej. Wykorzystaj potencjał wsparcia informatycznego. Elektroniczny obieg dokumentów w firmie pomoże Ci zapanować nad ich stosami oraz zwiększyć efektywność oraz wydajność pracy Twoich pracowników. Proponowane przez nas optymalne rozwiązania dla biznesu w każdej chwili możesz przetestować zupełnie za darmo. Zamów bezpłatną wersję demonstracyjną programu i wypróbuj jego możliwości. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem maila, bądź też drogą telefoniczną.