Strona główna

Elektroniczny system urlopowy, elektroniczne wnioski urlopowe – program System Workflow

Wybierz elektroniczne wnioski urlopowe i raz na zawsze zapomnij o zamieszaniu w papierowej dokumentacji.

Obieg wniosków urlopowych w firmie tylko z pozoru może wydawać się procesem prostym. Jednak jak pokazują realia, stosy podań o urlop mogą być powodem zamieszania w firmowej dokumentacji. Elektroniczne wnioski urlopowe to doskonałe rozwiązanie, które docenią nie tylko przedsiębiorcy, ale również pracownicy. Dzięki naszemu oprogramowaniu, wniosek urlopowy będzie można złożyć szybko i bezproblemowo. Program OneClick został wyposażony w system obsługi wniosków każdego typu urlopu – wypoczynkowego, okolicznościowego, macierzyńskiego, wychowawczego, na żądanie etc.

Wybierając program OneClick, firma zyskuje możliwość usprawnienia obsługi elektronicznych wniosków urlopowych, a co za tym idzie oszczędność czasu oraz eliminację problemów wynikających z gromadzenia papierowych dokumentów.

Zalety programu elektronicznego systemu urlopowego – system Workflow:

  • efektywniejsza obsługa wniosków urlopowych w formie elektronicznej. Wraz z rejestracją podania o urlop, informacja o wniosku w trybie natychmiastowym dotrze do osoby zatwierdzającej.
  • sprawna akceptacja wniosków urlopowych. Akceptacja odbywa się zgodnie z indywidualną strukturą organizacyjną panującą w Twojej firmie.
  • ewidencja ilości dni urlopowych. Przełożony ma możliwość sprawdzenia w jakim zakresie urlop został już wykorzystany oraz ile dni pozostało dostępnych.
  • obsługa każdego typu urlopów. Funkcja ta umożliwia zarządzanie strukturą urlopów.

OneClick jest programem intuicyjnym, a obsługa elektronicznego wniosku urlopowego jest niezwykle prosta. Wykorzystaj potencjał drzemiący w oprogramowaniu OneClick. Pamiętaj, że jego możliwości dotyczą wielu procesów biznesowych. Poznaj je wszystkie.