Bezpieczeństwo

Dla każdej firmy niezwykle istotne jest zapewnienie 100% ochrony danych, dlatego system OneClick oferuje rozwiązania, które w pełni sprostają nawet najbardziej rygorystycznym wymogom dotyczącym bezpieczeństwa.

Twoje dane będą przechowywane na serwerach dedykowanych, wyposażonych w najwyższe i potwierdzone certyfikatami standardy bezpieczeństwa. Dyski, na których zainstalowano system są zabezpieczone w RAID (RAID 5 i 10), a back-upy realizowane są na bieżąco, dzięki czemu nie musisz martwić się o utratę ważnych informacji i dokumentów. Zabezpieczone są ponadto połączenia do systemu, a użytkownicy mogą korzystać z transmisji szyfrowanej w SSL (wersja 3).

OneClick zapewnia również zabezpieczenie danych w samym systemie. Dokumenty do niego przesyłane są szyfrowane, a dostęp do systemu uzyskują jedynie zdefiniowani użytkownicy, posiadający swoje hasło i określony zakres uprawnień. Suncode oferuje usługi administrowania systemem, dzięki czemu Twój OneClick będzie nadzorowany przez specjalistów, którzy zadbają o bezpieczeństwo prowadzonych przez Ciebie operacji.