Strona główna

O nas

Suncode (wcześniejsza nazwa Plus MPM) jest wiodącą w Polsce firmą dostarczającą i wdrażającą najnowocześniejsze systemy informatyczne zarządzania dokumentami i procesami w przedsiębiorstwie oraz świadczącą usługi doradcze w tym zakresie. Składamy się z zespołu ekspertów o bogatym doświadczeniu w zakresie projektowania i wdrażania systemów obiegu dokumentów, a wśród klientów korzystających z usług Suncode znajdują się zarówno duże międzynarodowe koncerny jak i małe firmy krajowe. Za każdym razem dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, pomagając mu zrozumieć istotę i znaczenie zarządzania procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie.

Aby zapewnić najwyższy standard usług, współpracujemy z wiodącymi firmami branży IT (m.in. IBM, Microsoft, KOFAX), prowadzimy ponadto badania naukowe i rozwijamy innowacyjne technologie w zakresie zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi. Wierzymy, że właśnie innowacyjność jest najlepszą drogą rozwoju dla współczesnych przedsiębiorstw.

Potwierdzeniem jakości systemu OneClick i oferowanych przez Suncode usług są pozytywne rekomendacje jakie otrzymujemy od dotychczasowych klientów. Jesteśmy nastawieni na długookresową, owocną i partnerską współpracę w przyjaznej atmosferze. Nasza oferta jest przystosowana do polskich warunków finansowych, prawnych, społecznych i organizacyjnych, z pewnością będziemy również w stanie dostosować ją do Twoich indywidualnych potrzeb. Jako lider w zakresie zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi przedsiębiorstwa, pomożemy Ci wprowadzić całkiem nową jakość zarządzania w Twojej firmie, a sukces jaki odniesie ona na rynku, będzie sukcesem również dla nas.