Strona główna

Elektroniczny system rejestracji korespondencji i obiegu dokumentów w firmie

Obieg dokumentów w firmie warunkuje jakość procesów biznesowych. Aby stał się on sprawny oraz maksymalnie skuteczny, warto sięgnąć po odpowiednie rozwiązania, które umożliwią umożliwią optymalizację procesów biznesowych. System OneClick został stworzony z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy pragną usprawnić oraz w pełni kontrolować pracę swojej firmy.

W obecnych czasach, zarządzanie przedsiębiorstwem coraz częściej wymaga informatycznego wsparcia. Elektroniczny obieg dokumentów w firmie cieszy się popularnością wśród wielu właścicieli biznesu, którzy są zwolennikami nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań z zakresu informatyki.

OneClick to system obiegu dokumentów, który pozwoli na optymalną organizację pracy w firmie. Usprawnia on procesy biznesowe charakterystyczne dla profilu działalności danego przedsiębiorstwa.

Jakie korzyści daje elektroniczny obieg dokumentów w firmie?

  • Rejestruj i akceptuj faktury. Usprawnij obieg dokumentów księgowych w firmie, na przykład faktur, korekt, rachunków. Efektywne zarządzanie dokumentami kosztowymi pozwoli Ci zaoszczędzić czas, jaki trzeba by było poświęcić na tradycyjne rejestrowanie, zatwierdzanie i weryfikowanie faktur kosztowych.
  • Prowadź korespondencję. Elektroniczna kancelaria to moduł umożliwiający skuteczne zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą. Rejestracja korespondencji, jej wysyłanie i potwierdzenie odebrania staną się procesami niezwykle sprawnymi i będą zajmować o wiele mniej czasu.
  • Składaj zapotrzebowania. Zarządzaj kosztami oraz strukturą zakupów. Miej nad nimi pełną kontrolę. Obniż koszt firmowych zakupów, przyspiesz proces składania zamówień, zapanuj nad planowanymi wydatkami na potrzebne wyposażenie.
  • Zaplanuj urlop. Popraw szybkość obiegu wniosków urlopowych. System OneClick został wyposażony w moduł umożliwiający ewidencję liczby już wykorzystanych i jeszcze dostępnych dni urlopowych. Błyskawiczna rejestracja wniosku i szybka akceptacja przełożonego czy działu kadr to tylko jedne z wielu funkcji tego systemu.

Poznaj pełną charakterystykę systemu OneClick. Przejrzyj specyfikację poszczególnych procesów biznesowych, które dzięki naszym rozwiązaniom będą przebiegać sprawniej, szybciej i efektywniej. Wykorzystaj potencjał wsparcia informatycznego. Elektroniczny obieg dokumentów w firmie pomoże Ci zapanować nad ich stosami oraz zwiększyć efektywność oraz wydajność pracy Twoich pracowników. Proponowane przez nas optymalne rozwiązania dla biznesu w każdej chwili możesz przetestować zupełnie za darmo. Zamów bezpłatną wersję demonstracyjną programu i wypróbuj jego możliwości. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem maila, bądź też drogą telefoniczną.

Elektroniczny obieg dokumentów – korzyści dla pracownika

Systemy informatyczne stworzone do elektronicznego przesyłania danych w ramach jednej organizacji stanowią rozwiązanie pozwalające na optymalizację procesów biznesowych. Umożliwiają również na wyeliminowanie, jeśli to możliwe, dokumentacji papierowej. Obieg dokumentów w firmie w formacie PDF jest pod wieloma względami wygodny. Zamiast stosów teczek uprawnieni pracownicy przeglądają wszystkie ważne faktury, umowy czy rachunki na ekranie komputera, dzięki czemu ich praca jest sprawniejsza. W plikach można wyszukiwać informacje po słowach kluczowych i szybko skopiować z nich niezbędne treści. Szukanie danych nigdy nie było prostsze – teraz wystarczy chwila, aby odnaleźć w bazie potrzebną dokumentację.

Dla pracowników bardzo ważne są też inne zalety takich systemów. Obsługa obiegu dokumentów w firmie jest prosta. Schemat działania obejmuje ich rejestrowanie, porządkowanie, klasyfikację i archiwizację. Dzięki OneClick Twoja kadra może wygodnie składać wnioski urlopowe lub inne formularze bezpośrednio przez platformę. Trafiają wtedy one dokładnie do tych osób, które są odpowiedzialne za ich akceptację.

System Workflow – poznaj jego korzyści

Założeniem systemu Workflow jest usprawnienie procesów w organizacjach. Dzięki niemu przedsiębiorstwa zyskują duże wsparcie w realizacji codziennych zadań we wszystkich działach. Elektroniczny obieg dokumentów w firmie dobrze sprawdza się w każdej branży, ponieważ umożliwia lepsze organizowanie i usprawnienie pracy w różnych obszarach. Pozwala na:

  • porządkowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • zarządzanie kosztami prowadzonej działalności,
  • rozliczanie dokumentów księgowych czy obsługę spraw kadrowych.

Platforma zapewnia możliwość przydzielania zadań konkretnym pracownikom, dzięki czemu każdy doskonale wie, czym ma się zająć. System ten pozwala też na lepszą kontrolę postępów i analizę poszczególnych etapów działań.

Workflow jest niezwykle przydatnym narzędziem dla współczesnej kadry kierowniczej. Umożliwia monitorowanie czasu wykonywania określonego zadania przez pracownika i na tej podstawie pozwala na stworzenie harmonogramu pracy. Kierownicy mogą sprawdzać postępy na każdym etapie działania i kontrolować wydajność swojego zespołu.

Podsumowanie

W każdym przedsiębiorstwie codziennie analizowane są dziesiątki lub setki faktur zakupu i sprzedaży, a także umowy o pracę, wnioski o urlop wypoczynkowy czy dokumentacja techniczna. Dlatego system elektronicznego obiegu dokumentów w firmie stał się niezbędnym narzędziem pozwalającym na sprawne zarządzanie procesami biznesowymi. Może być on obsługiwany przez wielu użytkowników w jednym czasie.

Ograniczanie przepływu danych w tradycyjnej formie papierowej wpływa pozytywnie nie tylko na środowisko naturalne, lecz przede wszystkim na środowisko pracy. Osoby, które wcześniej zmuszone były do przeglądania dużej liczby papierowych dokumentów i wyszukiwania w nich potrzebnych informacji, zyskały wsparcie – obecnie wystarczy posłużyć się frazami kluczowymi, a na ekranie komputera po chwili pojawiają się konkretne faktury lub umowy. To prawdziwa rewolucja w biznesie!